Robot Uygulamaları

Paletleme robotları
Özel olarak paletleme işlemi için geliştirilmişlerdir. 4 adet dönel eksen ya da ihtiyaca göre 6 veya 7 eksenden oluşur.Mekanik eksen bağlantıları sayesinde sürekli yer düzlemine paralel kalacak şekilde çalışırlar.

Robot bazlı otomasyon, daha kısa ürün ömrü, yeni ambalaj tasarımları, çoklu paket boyutları, farklı ürün modelleri ve toplu imalat işlemi ihtiyacınızı karşılamak için gerekli gördüğünüz tüm esneklik, verimlilik ve güvenilirliği elde etmenizi sağlar


Robot Uygulamaları
Paletleme ve istifleme operasyonları kendini tekrar eden ve sıkıcı bir iştir. Ağır malzemeleri paletlemek ve dizmek  işçiler için yorucudur. Bu durum üretimin verimliliğinin azalmasına ve işçilik maliyetlerinin artmasına sebep olur. Yorulmayan ve mola vermeyen yüksek hızlı endüstriyel robotlar ile verimliliğiniz artacak. Tesislerinizi hiç durmadan çalıştırabilecek  ürünlerinizin paletlenmesini hiç dert etmeyeceksiniz. Çünkü, kurulumunu yaptığımız robotik paletleme hücreleri ne kadar üretirseniz üretin, hızlı ve hassas bir şekilde tüm ürünlerinizi dizecektir.